« شورانگیزترین فصل زندگیعروج تا سدرة‌المنتهی »

 

«محمد جان! می‌دانی از چه چیز بیشتر از همه دلم می‌سوزد؟ از اینکه دشمن، ”بچه‌های خاک خودمان“ را برداشت و اینگونه سفاک و خون‌خوار تربیت کرد و انداخت در دامن خودمان. تکرار می‌کنم: بچه‌های خودمان را. اگر از جای دیگر آمده بودند، این‌قدر آتش نمی‌گرفتم و دلم نمی‌سوخت. بچه‌های خودمان را علیه خودمان شوراندند، طوری شوراندند که بچه‌هایِ گول خورده‌ی خودمان، همه‌ی بچه‌های بد جهان را به عراق دعوت کردند. کم کم عراق و سوریه شد محل اجتماع همه‌ی مسئله‌دارها و جانیان و تروریست‌های کل جهان. با لباسی کوتاه و تا سر زانو، الله‌ اکبر بر لب، خنجر به دست، کینه در دل و جهل در سر».

 

 

«حیفا»، مستند داستانی‌ست درباره‌ی زندگی دختری جاسوس و تن‌فروش اسرائیلی، از اداره‌ی متساوایِ سازمان موساد، در منطقه‌ی غرب آسیا، به نام «حیفا، [حفصه]».

حیفا، کارشناس ارشد ادیان و عرفان از موسسه‌ی شیعه‌پژوهی تل‌آویو، متخصص جاسوسی و عملیات. او مامور شده بود برای نفوذ و تاثیر در دو تن از افراد سرشناس القاعده، به نامهای «ابراهیم عواد ابراهیم البدری، [ملقب به ابوبکر بغدادی]» و «ابومحمد العدنانی»، که منجر به شکل گیری داعش خبیث به رهبری این دو شد.

او برای آماده‌سازی ذهن این دو نفر، از مباحث توحید و یکتاپرستی، به سبکِ اسلامِ مدرن شروع کرد و بعد از آن به بحث نبوت و بی‌اهمیت جلوه دادن آن و در نهایت مسئله خلافت و جهاد با منافقان پرداخت ... به هدف نشانه گرفتن اسلام! به گفته‌ی خودشان: «مشکل اول ما با اسلامِ امروز است و مشکل دوم ما با اهل سنت و ام‌المصائب ما هم کسانی نیستند جز شیعیان!» و بعد از آن با جذب نیروهای بومی، به طور کاملا  خودجوش، با تغذیه و حمایت حزب بعث عراق، به بسط سیطره و موقعیت جغرافیایی خود پرداختند ... و داعش شکل گرفت. با برنامه‌ای که در آنسوی مرزهای عراق و سوریه ریخته شد. با تفکری صهیونیستی، با ایدئولوژی وهابیت تکفیری و با نشانه گرفتن جان و مال و ناموس مردم!

در این بین، چه خوش درخشیدند نیروهای مقاومت، حزب الله و مدافعان حرم، برای نابودی این گروه خبیث ... یاد و نامشان گرامی.

ان شاء‌الله نابودی و حذف رژیم غاصب اسرائیل و صهیونیسم جهانی.

 

   جمعه 23 فروردین 1398
آراي كاربران براي اين مطلب
5 ستاره:
 
(10)
4 ستاره:
 
(0)
3 ستاره:
 
(0)
2 ستاره:
 
(0)
1 ستاره:
 
(0)
10 رأی
ميانگين آراي اين مطلب:
5.0 stars
(5.0)
نظر از: یاس‌کبود۱۴ [عضو] 
5 stars
ممنون از معرفی کتاب یاد همه مدافعان حرم گرامی باد
1398/01/27 @ 22:52
نظر از: یار مهـــدی [عضو] 
5 stars
سلام گلی! قابلی نداشت :)) یادشون گرامی
1398/01/28 @ 04:49
نظر از: ریاحی [عضو] 
5 stars
سلام . بنده خدا شیطون ملعون هر چی گناهه می اندازیم گردنش. بابا بشین درستو بخون. بعدش برو حیفا رو هم بخون. دهههههههههههه
1398/01/27 @ 12:27
نظر از: یار مهـــدی [عضو] 
5 stars
سلام حدیث عشق جان! خودم نظرتو فرستادم برا تسنیم :))))) ها والو شیطون بنده خدا، گناه داره! :)))
1398/01/27 @ 13:33
نظر از: مدرسه علمیه کوثر اصفهان [عضو] 
5 stars
سلام امروز صبح کهاومدم سرکار این کتابو دست یه نفر دیدم برام سوال بود که یعنی چیه؟ ممنون که اطلاع رسانی میکنین
1398/01/26 @ 12:14
نظر از: یار مهـــدی [عضو] 
5 stars
سلام دوست عزیز! :)) خواهش می‌کنم.
1398/01/26 @ 12:59
نظر از: تســـنیم [عضو] 
تســـنیم
5 stars
سلام خداقوت چندوقته میخوام بخرم و بخونمش ولی نشده ... بعد از کف خیابون نتونستم هیچ کدوم دیگه از کتاب های این نویسنده را بخونم. فعلاً دارم درسسسسس می خونم اگه بخونم :)))))
1398/01/25 @ 11:52
نظر از: یار مهـــدی [عضو] 
5 stars
سلام تسنیم جانم! فعلا بچسب به همون درسسسسس واجب تر :)) اما می‌دونم حس درسسسس خوندن نیست نه؟! اینجور وقتا آدم دلش می‌خواد بره سراغ کتابهای غیر درسی :)) هر وقت میل خوندن این کتاب داشتی بگو تا بدم بهت. :))
1398/01/25 @ 19:17
نظر از: تســـنیم [عضو] 
تســـنیم
5 stars
این شیطون خدا لعنت کرده و این نفس سرکش اینجور وقتا هزار تا کار به دل آدم میندازه هم دلت میخواد کتاب غیر درسی بخونی ، بافتنی ببافی ، خیاطی کنی و و و نمیذاره درس بخونم ... ولی شکستش میدم به لطف خدا ممنونم باشه میگم .
1398/01/26 @ 07:04
نظر از: یار مهـــدی [عضو] 
5 stars
سلام . بنده خدا شیطون ملعون هر چی گناهه می اندازیم گردنش. بابا بشین درستو بخون. بعدش برو حیفا رو هم بخون. دهههههههههههه از طرف حدیث عشق به تسنیم :))))  
1398/01/27 @ 13:32


فرم در حال بارگذاری ...

 
خبرگزاری کوثرنیوز